Bestuur

Bestuur

Marjolein Held

Marjolein Held

Voorzitter tot 1 augustus 2021
Telefoon 06 44 444 984
marjolein.held@bvmbo.nl

AndriesKnolFoto2

Andries Knol

Voorzitter a.i. per 1 augustus 2021
Andries.Knol@bvmbo.nl

SaskiaHarmens

Saskia Harmens

Penningmeester
Saskia.Harmens@bvmbo.nl

GielKessels

Giel Kessels

Bestuurslid
Giel.Kessels@bvmbo.nl

Gezina Trouw

Bestuurslid
Gezina.Trouw@bvmbo.nl

Jolanda_Cuijpers_ZwartWitfoto

Jolanda Cuijpers

Bestuurslid tot 1 juli 2021
Jolanda.Cuijpers@bvmbo.nl

Bestuursburo

Anniek van Anraad

Anniek van Anraad

Bestuurlijke ondersteuning en projectbegeleiding
Anniek.van.Anraad@bvmbo.nl

HenrietteSars

Henriëtte Sars

Administratieve ondersteuning
Henriette.Sars@bvmbo.nl

anoniem-man

Vacature

Stuur een mail naar:
info@bvmbo.nl